با ثبت آگهی ستاره دار ویژه بهتر دیده شوید و مشتریان جدید بدست بیاورید

بازار مجازی خراسان شمالی ، تبلیغات اینترنتی ، آگهی ویژه ، درج آگهی

دایان فوم ، گروه ساختمانی پوشش عمران

دایان فوم ، گروه ساختمانی پوشش عمران

  •   phone
  • email
  •    خراسان شمالی بجنورد
  • http://dayanfoum.com/
  • ساختمان عایق کاری
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  • حد، پلاک23 کارخانه: بجنورد، شهرک صنعتی بیدک، صنعت 7 تلفن:058332317972و05832257403 دفتر بجنورد : 17 شهریور جنوبی ، نبش چهارراه آزادی 05832245973

شرکت تولیدی دایان فوم

از نخستین روز تا کنون بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات خود و ارایه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه،حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.
- شرکت تولیدی دایان فوم در سال 1392 در استان خراسان شمالی شهرستان بجنورد به بهره داری رسید ، از ابتدای راه اندازی شرکت، همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مد نظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است.
- در سال 1392 ، این شرکت مدرنترین خطوط تولید مطابق با استاندارد های روز را در طرح توسعه خود خریداری و نصب نموده.
- در سال 1394 این شرکت سیاست نو سازی تجهیزات آزمایشگاهی را از بهترین سازندگان در دستور کارخود قرار داد و کلیه تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز صنعت فوم پلی استایرن خریداری و نصب گردید.
در حال حاضر محصولات فوم براساس استاندارد هایa 11108 ملی ایران و سایر استاندارد های ملی ، تولید و استفاده میشود که این شرکت در سال 1393 موفق به اخذ این استاندارد شده است.
شرکت دایان فوم با توجه به تنوع ماشین آلات صنعتی و نیز دستگاه های برش خود توانایی تولید متنوع محصولات خود را از جمله یونولیت های سقفی ،ورق های آکوستیک دیواری و سقفی 3D panel براساس تمامی استاندارد های ملی را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن دارد و قادر است پاسخگوی هر گونه درخواستی باشد.
شرکت دایان فوم دارای پرسنل متخصص ، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول پیش میبرند.
شرکت درپروژه های بزرگ سازمانهای خصوصی و دولتی از جمله : واحدهای مسکونی بافت فرسوده ، 96 واحدی شهرک فرهنگیان و300 واحدی بنیاد مسکن به گونه ای موفق ایفا نقش کرده است.
رمز موفقیت شرکت"قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییرنیازهای مشتری، استاندارد های ملی و بین المللی" است . در این شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی ،تحقیق وتوسعه خلاق ،تجربه ملی وبین المللی وتحویل قابل اطمینان کالابرخوردارند.این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که د رتمام فرایند های درونی وبیرونی شرکت جاری است پشتیبانی میگردد.
شرکت دایان فوم تمام سعی و تلاش خود را به کار میگیرد تا کیفیتی در خور زندگی ایرانی باشد

 

تولید کننده بلوک های سقفی
پلی استایرن کند سوز و دیوار های 
3D پانل
دارای نشان ملی استاندارد

ویژگی محصولات دایان فوم
عدم وجود صداهای مزاحم در ساختمان پس از اجرا
سطح صاف و یکنواخت بلوک ها
کیفیت بالا به علت استفاده از مواد اولیه کاملا خارجی درجه 1 و به تاریخ روز
عدم استفاده از ضایعات فومی


گامی نو در صنعت ساختمان ، تولید تیرچه های صنعتی و دست ساز
با بهره گیری از دانش و فناوری روز اقدام به تولید تیرچه با استفاده از عمل آوری بتن به صورت سیستم بخار دهی به روش اتو کلاو

از مزایای این روش :
تسریع واکنش شیمیایی هیدراتاسیون
کاهش زمان عمل آوری و کسب مقاوت 28 روزه در کمترین زمان 
از بین رفتن ترک های خیلی ریز ناشی از انبساط حباب هوا در خمیر سیمان
جلوگیری از یخ زدگی بتن در فصل سرما و حفظ کیفیت با مقاومت بالا
کسب مقاومت بتن 7 روزه در 6 ساعت اولیه فرایند
 

ثبت آگهی رایگان