با ثبت آگهی ستاره دار ویژه بهتر دیده شوید و مشتریان جدید بدست بیاورید

بازار مجازی خراسان شمالی ، تبلیغات اینترنتی ، آگهی ویژه ، درج آگهی

خانه شیرینی و شکلات گرندی

خانه شیرینی و شکلات گرندی

  •   phone
  • email
  •    خراسان شمالی بجنورد
  • http://mygrandee.com
  • رستوران و خوراکی شیرینی سرا
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
  • بجنورد / خیابان طالقانی غربی / نبش چهارراه ڑاندارمری شعبه 2 : 17 شهریور

در سایه الطاف خداوند کریم با مطالعه برآن شدیم که میتوانیم به عنوان اولین تولید کننده شکر پنیر به شکل صنعتی در سطح شکور باشیم.

در همین راستا در سال 1387 شرکت امید پاردیک شرق با نام تجاری گرندی ثبت و در اردیپهشت ماه 1388 به صورت یک واحد کامل کارگاهی و صنعتی با تجربه بالغ بر 15 سال راه اندازی گردید این مجموعه در دو رشته تولید ی انواع شیرینیجات با کیفیتی ثابت و رشته ی دیگر تولید انواع شکر پنیر و شکلات در شهرک صنعتی فاز آ انجام شد هدف اصلی ما تولید محصولات با کیفیت ثابت بدون استفاده از هرگونه رنگ و اساناس بوده و خواهد بود هم اکنون با لطف خداوند منان تولیدات این مجومعه در زمینه شیرینی و کیک از تنوع 70 نمونه گذشته و در تولید شیرینی شکر پنیر نیز هم اکنون با تولید 12 طعم در 8 نوع بسته بندی متنوع و جدید ، توسعه کاری خود را ادامه میدهیم.

لازم به ذکر است که برای اولین بار در کشور شکر پنیر را بصورت صنعتی زیر نظر مسئولین فنی و مهندسین صنایع غذایی و آزمایشگاه میکروبی شیمیایی در این واحد تولیدی تولید شده.

بسته های محصولات ما بصورت بسته های کاملا بهداشتی از جنس PE بوده که تاریخ مصرف و نگهداری شکر پنیررا به 1 سال رسانیده است( در صورت نگهداری در شرایط مناسب) پروانه ساخت روی محصولات ما موئید کیفیت و نظارت مسئولین محترم اداره غذا و دارو استان می باشد که این رسیدگی ها گرندی را به عنوان واحد نمونه استانی در سال 1391 - واحد نمونه کشوری در دومین همایش برند برتر ، کیفیت بزتر و واحد برتر کشوری در جشنواره غذا در سال 1391 معرفی و رهنومون نموده است. 
امید است که با راهنمایی ها و رهنمود های مفید و سازنده مسئولین و مشتریان و هم استانی های عزیز بتوانیم این رشد ، کیفیت و تنوع را حفظ نموده و خواسته عزیزانمان را تحقق بخشیم.


انشاالله
مهندس علی اصغر امیدی 
مدیریت خانه شیرینی و شکلات گرندی 
و مدیر عامل شرکت امید پاردیک شرق

09151840674- 058-32222521 

ثبت آگهی رایگان